Dansen op de Three Degrees, het kan weer!

Lekker dansen op 'ouwe' nummers? Dat kan op 24 februari tijdens Dance Classics in De Meern. Voor een tientje dans je de nacht in met de Three Degrees of de Communards.

Niks fijners dan dansen op Dirty Ol’Man van de Three Degrees of Unchain My Heart van Joe Cocker. Maar waar kan dat nog? Op 24 februari tijdens ‘Dance Classics’ in de Utrechtse De Meern. Daar moet je bij zijn!

“Er is behoefte aan de heerlijke muziek uit de jaren zeventig, tachtig en negentig,” vertelt organisator Ruud van der Hoeven. “Als tegenhanger van de huidige dance-scene is menigeen nog altijd gecharmeerd van Earth, Wind & Fire en zelfs Cliff Richard. Waarom? Omdat je er zo lekker op kunt dansen.”

Kom genieten

Het is geen feest waarbij je in 70’s of 80’s tenue moet verschijnen. Het gaat er louter om dat je komt genieten van de muziek. Mogelijk brengt het je terug naar je jeugd, maar een vereiste is dat niet. Iedereen is welkom.

“We hebben eerder dit soort evenementen georganiseerd,” vertelt Van der Hoeven. “Dance Classics, Goud van Oud. Daar kwamen flink veel mensen op af. Op onze nieuwe locatie in De Meern verwachten we ook weer een gezellig publiek. Die dansklassiekers zijn niet uit ons geheugen gewist, sterker nog: de muziek is populairder dan ooit.”

Wie zijn hart wil ophalen aan Sylvia’s Mother van Dr. Hook and the Medicine Show band, Ike & Tina Turner’s Nutbush of Don’t Leave Me This Way van de Communards, kom op 24 februari naar De Schalm in De Meern. Entree is slechts een tientje en je kunt je tussen 20.30 en 01.00 uur heerlijk vermaken. En dansen natuurlijk!

Dance Classics