Achtste editie Glemmer Beach festival groot succes, op naar 2018!

Het driedaagse strandfestival Glemmer Beach in Lemmer heeft op 31 augustus, 1 en 2 september een groot aantal bezoekers getrokken. Voornamelijk de zaterdagavond werd het festival druk bezocht, mede door de komst van Guus Meeuwis op Glemmer Beach.

Dit jaar stonden onder andere Golden Earring, Anouk, Guus Meeuwis, Elske DeWall, Broederliefde, Memphis Maniacs, De Kast en Vangrail op het podium. De komst van Guus Meeuwis zorgde voor een daverend succes. De zanger won het Glemmer Beach publiek voor zich met het nummer ‘Brabant’, waarin de tekst ‘zo trots als een Fries’ uit volle borst werd meegezongen.

Wij zijn zeer tevreden over de achtste editie van Glemmer Beach, een editie boordevol goede artiesten op een prachtig festivalterrein, zo laat de organisatie weten. Tevens waren de weergoden goedgezind, gezien het droog is gebleven en er ’s avonds een prachtige zonsondergang was te zien.

Na een geslaagde achtste editie heeft de organisatie besloten dat het festival in 2018 voor de negende keer georganiseerd gaat worden. De negende editie vindt plaats van donderdag 30 augustus tot en met zaterdag 1 september.